רוצים למכור באינטרנט? כדאי לכם להכיר את magento

אפשר לומר בפה מלא כי מכירות באינטרנט הולכות ותופסות מקום חשוב ביחס למכירות הרגילות, שנעשות בחנויות הרגילות ובמרכזים המסחריים שכולנו מכירים. לא יפתיע אותנו לגלות כי גם אתם, כמו רבים אחרים, שואלים את עצמכם איך לפתוח חנות באינטרנט. מכיוון שאנו מבינים בכך דבר או שניים ולמעשה את כל הדברים החשובים, אנו ממליצים לכם להכיר את magento. מה זה בדיוק הדבר הזה? איך זה מתקשר למכירות באינטרנט וכיצד זה יכול להועיל גם לכם?

magento – הקוד הפתוח מגיע למסחר המקוון

קודם כל ולפני הכל, magento הוא למעשה פלטפורמה שמאפשרת מסחר מקוון בכל היקף. בפלטפורמה הזאת יכולים להשתמש אתרי מכירות קטנים למדי אך באותה הנשימה יש לומר כי גם האתרים הגדולים ביותר עושים בה שימוש. כיצד ניתן למצוא את אותה הפלטפורמה, גם בשימוש אתר מכירות קטן וגם בשימוש של מותגי על שנמכרים באינטרנט? המציאות הזאת נוצרה בשל העובדה שמדובר בפלטפורמה המבוססת על קוד פתוח.

אם גם המונח קוד פתוח לא ממש נהיר לכם, נשמח לבהיר במה הדברים אמורים. פלטפורמת קוד פתוח הינה מערכת שבה קוד המחשב או שפת התכנות אינם נשמרים תחת סימן מסחרי. זו מערכת שכל מי שיש לו ידע והבנה יוכל להתאים אותה לצרכיו, לבצע שינויים, לקחת את מה שהוא צריך ולהתעלם ממה שאיננו צריך. כלל ציבור הגולשים, המבינים והמשתמשים יכולים לבחור להוסיף, לתרום ולשנות לרווחת הכלל.

מודולים לכל צורך

פלטפורמת magento כוללת עולם שלם של אפשרויות, שרק הולכות ומשתכללות. זו מערכת שיש בה מגוון רחב של מודולים ותוספות, כל מה שנדרש בשביל הקמת אתר מכירות באינטרנט באופן מושלם. באמצעות פלטפורמה זו ניתן ללא כל קושי להטמיע עגלת קניות באתר המסחר, ניתן לנהל הרשאות למשתמשים אם יש בכך צורך (וכאשר מדובר בחנות גדולה) וניתן ליצור קטלוג של מוצרים בכל צורה שנראית נכונה. ניתן להציג את המוצרים המועדפים, את המוצרים האחרונים שהועלו לחנות, לבצע השוואות שונות ועוד.

במקור, המערכת לא הושקה בהתאמה לשפה העברית, אבל כפי שקורה בדרך כלל בפלטפורמות קוד פתוח, עד מהרה השתנה התמונה. עד מהרה בוצעה התאמה מלאה לשפה העברית וכיום מגוון עצום של אתרי מכירות בעברית מבוססים על magento.

בחינם או בתשלום

כמו כל מערכת קוד פתוח טובה, יש הרבה מאוד פיצ'רים ותוספים הניתנים לשימוש בחינם, ללא כל דרישות מקדימות. יחד עם זאת, יש בנמצא גם הרבה מאוד פיצ'רים מתקדמים שניתן לרכוש בתשלום (במחירים סבירים ביותר). בעלי הידע או הרצון, יכולים בהחלט ללמוד את המערכת באופן עצמי, אך אתרי מסחר רבים למעשה לא בוחרים לפעול באופן זה. על ידי פניה לחברות מתמחות כדוגמת קיווי הישראלית, ניתן להקים ולתפעל אתרי מסחר מעולים המבוססים על פלטפורמת הקוד הפתוח, עם התאמות התפורות לפי מידה.

כאשר בונים חנות מקוונת באמצעות קיווי מקבלים חנות שיכולה לגדול ולצמוח ללא הגבלה. זו חנות גמישה, המבוססת על הפלטפורמות המובילות, עם אפשרות לשילוב של מכירות דרך פייסבוק. בזכות העובדה שמלווים אתכם אנשי מקצוע, אתם יכולים לקבל חנות מעוצבת בדיוק עבורכם, במקום להשתמש רק בתבניות מוכנות שאינן בדיוק מה שיתאים לחנות שלכם. ניתן לקבל הדרכה וליווי מלא לגבי אופן תפעול החנות, הוספת מוצרים, הטעמת תוספים, שימוש נכון במערכות כמו גוגל אנליטיקס ועוד.

פשוט למכור יותר!

רוצים שהחנות שלכם תעלה לאוויר באופן מקצועי ושיהיה לכם פשוט למכור יותר? הצטרפו לבעלי החנויות שבחרו בקיווי וראו כמה זה פשוט – למכור הרבה יותר!

לא ניתן להגיב.

  mega888