חנות אביזרים לסרט 50 גוונים של אפור

בקרוב בישראל חנות וירטואלית לכל האביזרים שיופיעו בסרט "50 גוונים של אפור

חנות וירטואלית לאתר 50 גוונים של אפור50 גוונים של אפור…בעוד מספר ימים הסרט יגיע הסרט לאקרנים בישראל קיווי חנויות וירטואליות נבחרה למטרת בניית אתר חנות אביזרי מין ואבזרים בכלל אשר יופיעו בסרט

בנית חנות אינטרנטית לאתר אביזרי מין ברמה זו דורש עיצוב מרשים, טכנולוגיה מתקדמת לבחירת צבע, גודל משקל…חישובי משלוחים ועוד..

אנו נעלה בימים הקרובים את החנות הוירטואלית שתאפשר הזמנה של המוצרים  (תזדרזו להפתיע את בן/בת הזוג)
חמישים גוונים של אפור חנות אביזרים הרשמית

חמישים גוונים היא סדרת הספרים שמכרה את מספר הספרים הגדול ביותר ביחס לזמן שבו היא נמכרת: עשרים מיליון עותקים בארבעה חודשים בארה"ב, בקצב של ספר אחד מדי שתי שניות. לשם השוואה, הספר הבא הנמכר ביותר מכר בתקופה זו כ-750 אלף עותקים. כמו ספרים ארוטיים פורצי דרך אחרים שהטביעו את חותמם בקהל הקוראים של תקופתם – כמו מאהבה של ליידי צ'טרלי מאת ד"ה לורנס (1928) או פחד גבהים מאת אריקה ג'ונג (1973) – הרומנים המרכיבים את הסדרה הם חומר קריאה מרתק וסוחף, אולם בד בבד הם קוראים תיגר על הפוליטיקה של חדר המיטות של התקופה. חמישים גוונים היא סקס אחר לחברה אשר – על פי פרסומים זרים – אכן זקוקה נואשות לסקס אחר.

סדרת חמישים גוונים זכתה בהיקף חסר תקדים של חשיפה בכל המדיות, במספר שיא של פורומים באינטרנט, בכתבות שער בכתבי העת היוקרתיים בעולם ובשורה ארוכה של סאטירות, פרודיות וכותרות הזויות בעיתונים. היא נהפכה מתופעה מו"לית מפתיעה לתופעה חברתית מרתקת, שללא ספק אומרת דברים משמעותיים על יחסי גברים ונשים בעשור השני של המאה העשרים ואחת, על פוריטניות, על ארוטיקה ורבאלית לעומת פורנוגרפיה ויזואלית ועל כוחה של הספרות.

או שהיא פשוט אומרת שסקס מוכר.
מה שלא יהיה – ממש, אבל ממש, כדאי לכם לקרוא. ולראות את הסרט!

 

תקציר הספר: אנסטסיה סטיל, סטודנטית לספרות, יוצאת לראיין את היזם הצעיר והמצליח כריסטיאן גריי. במשרד רחב הידיים שבקומה העשרים היא פוגשת גבר מבריק ויפה תואר שגורם לה, פשוטו כמשמעו, לאבד את שיווי המשקל. היא מופתעת מהעוצמה שבה היא נמשכת אליו, ומופתעת עוד יותר לגלות שלמרות חוסר ניסיונה – גם הוא רוצה בה. ואז הוא מסביר לה מהם התנאים שלו, והיא מגלה מה זה להיות מופתעת באמת.

הטעם המיני הייחודי של כריסטיאן גריי מעורר באנסטסיה רגשות מעורבים, ועל ספו של מימוש הקשר ביניהם היא חשה מידות שוות של משיכה ופחד. שכן למרות סממני ההצלחה הרבים – עסקים בינלאומיים משגשגים, עושר רב ומשפחה אוהבת – כריסטיאן גריי הוא גבר רדוף שדים הנשלט בידי הצורך לשלוט. כשבסופו של דבר היא עושה את הצעד המוביל את שניהם לרומן לוהט ונטול מעצורים, אנסטסיה מגלה את הסודות של גריי – וגם צוללת אל תוך מעמקי התשוקות האפלות שלה עצמה.

טרילוגיית חמישים גוונים היא סדרת ספרים סקסית, ממכרת ופורצת גבולות, ששברה את כל השיאים המוכרים בתחום ההוצאה לאור והיתה לתופעה ספרותית וחברתית מרתקת. היא תישאר עם הקוראים עד קצה הלילה ועד בכלל. היא מיועדת לקוראים בוגרים בלבד.

מקור סטימצקי…

הנה למשל טריילר-בלתי רשמי שזכה עד כה ללמעלה מ-6 מיליון צפיות (ויש לציין שהוא גם החביב עלינו) שעשוי כל כך טוב עם שילוב השיר Intro של ה-XX , שאפשר אף לחשוב שמדובר בדבר האמיתי.

 

השאר תגובה

עליך להיות מחובר כדי להגיב.

  mega888