החל משנת 2002 קיווי עוסקת בהקמת אתרי מכירות באינטרנט, בשנה האחרונה שטפה את המדינה סערת אתרי הקופונים אתרי דילים וקניות קבוצתיות.
בגלל ניסיוננו הרב בסחר אלקטרוני הצלחנו במהירות, יעילות ומקצועיות ליצור מספר רב של מערכות קופונים ודילים חלקם עבור חברות גדולות דרך משרדי פרסום שלצערנו איננו יכולים לפרסם את פרוייקטים אלו בגלל חתימה על סודיות למשרדי הפרסום עמם אנו עובדים.
נראה ששוק זה גדל בצורה מטורפת ואינו שבע, בכול תחום יש מקום להוזיל עלויות ללקוח מלבד שיצטרף לקבוצת רוכשים גדולה. רעיון זה גולש לכול תחומי החיים אחד מהם הוא הוזלת עלויות דמי ניהול לבתי ההשקעות הגדולים.

קבוצות רכישה

להלן דוגמה לאתרי קבוצות רכישה
גרופהון הקמת אתר קניה קבוצתית לניהול קופות גמל.


עלויות ניהול קופות גמל הינם גבוהים ותלויים בכמות הכסף אותו הלקוח מפקיד כאשר במידה ויש ברשותו סכומי כסף גדולים הלקוח ישלם עשרות אלפי שקלים בשנה.
בימים אלו יושק אתר גדול שיצור כוח לקבוצת קניה מרוכזת כאשר האתר עובד עם מספר בתי השקעות מהגדולים בישראל , האתר יציג הצעות של בתי ההשקעות הגדולים בישראל עם עמלות ניהול מוזלות ובתנאי שיגיעו כקבוצת לקוחות ובכך יתאפשר להוזיל עלויות של עמלת ניהול.
קבוצת הבעלים בנויה ממנהלים בבתי ההשקעות ובכירים לשעבר בבתי ההשקעות הגדולים בישראל.

עם1 אתר להקמת קבוצת רכישה

עם1 אתר המאפשר הקמת קבוצות קניהעם1 אתר המאפשר הקמת קבוצות קניה
העתיד כנראה מציג התפתחות חדשה יצירת קבוצות רכישה, אם אני רוצה לקנות רכב, זאת קניה גדולה שלרוב לא אקבל הנחה עליה. עם זאת ברגע שאצליח ליצור כוח קניה כלומר לאסוף כמה מכרים חברים ואפילו סתם אנשים כמוני שגם ככה מתכוונים לקנות את אותו רכב. בעת משא ומתן עם הספק הוא יתן הנחה משמעותית ולא יהיה מוכן לוותר על מספר רב של לקוחות. קניה קבוצתית זה כוח כוח משמעותי לקונה. עם אחד אתר המאפשר לכל אדם להקים קבוצת רכישה בכול תחום מלבד שהמוצר הנרכש הינו בסכום גבוהה.

לא ניתן להגיב.

  mega888