אתר "נמשים" הינו חנות וירטואלית למוצרים האיכותיים ביותר ממיטב המעצבים והמותגים למוצרי תינוקות בארץ ובעולם.

ב"נמשים" חושבים עליך ועל התינוק עוד משלב ההיריון (וכמובן גם לאימא) ולכל אורך תקופת הינקות ועד גיל שש: מבגדי איכות לפעוטות וילדים, משחקי וצעצועי התפתחות לתינוקות ,עגלות ,מנשאים, אביזרים ועד עיצוב חדר התינוק
או הילד כממלכה קטנה.
באתר "נמשים" תוכלו למצוא מתנה לכל אירוע החל ממארזי לידה לברית, בריתה וכמובן גם לתאומים, מתנות לימי הולדות ומשחקים מקסימים כמו כלי נגינה לקטנטנים, משחקי דימיון ומשחקי חצר לילדים.
מראה עמוד ראשי
נמשים ילדים ותינוקות
 
עמוד קטגוריה של נמשים ב חנות וירטואלית – בעמוד זה ישנו ריכוז של כל המוצרים באותה קטגוריה , בצד ימין מופיעים המוצרים הנמכרים ביותר באותה קטוגריה.
מראה של עמוד קטוגריה
חנות וירטואלית נמשים ילדים ותינוקות
נמשים הינה חנות אלקטרונית בעלת עיצוב הנקי אשר מזוהה עם שפת המותג. כמו כן, גם לה, כמו חנויות וירטואליות אחרות שנפתחו באמצעות קיווי, יש עיצוב רספונסיבי וגמיש המתאים את עצמו לכל סוגי המסכים (למחשב, למסכי מגע (אייפד, סמרטפונים), ולרזולוציות שונות).
חנות וירטואלית עם אפשרויות בחירת מוצרים לפי בקשת הלקוח (מידה,צבע וכדומה), תצוגה לפי מלאי (מוצר אשר אינו נמצא במלאי, יירד באופן אוטומטי מהתצוגה באתר על מנת לא להטעות את הלקוח). בנוסף, בעת פתיחת חנות וירטואלית ישנה אפשרות לקידום SEO אורגני מהיר בגוגל. 
מראה עמוד דף מוצר
חנות וירטואלית נמשים ילדים ותינוקות
כתובת החנות: http://www.nemashim-baby.com/

לא ניתן להגיב.

  mega888